Renkli Kapı Sevdam

Oldum olası renkleri sevdiğim gibi; renkli kapılara da asla dayanamıyorum ? Hayat zaten renklerden ibaret değil midir ki? Renkleri çıkarırsak hayatımızdan geriye ne kalır ki ?

Bence büyük bir “HİÇ”

Eskişehir’de başka bir hikaye ?

Neyse konuyu dağıtmadan sizinle çektiğim renkli kapıları paylaşmak istiyorum. İlk kapı fotoğrafı çektiğimde aklıma gelen günün birinde bunları birleştirip bir tablo yapmaktı. Böylece kapılara olan sevdam başlamış oldu. Daha tablo yapacak kimseyi bulamadım. Bende Photoshop öğrenemedim ama olsun günün birinde elbet ?

Alaçatı

Bende ilk Mevlana’nın sözü beliriyor zihnimde ve “Gel Gel Ne Olursan Ol Yine Gel” çınlıyor kulaklarımda. Çünkü hayat kapılardan ibaret olarak düşünüyorum.

Kapı deyince sizin aklınıza neler geliyor acaba?

Cunda

Her gün, her an bir kapıdan girip diğerinden çıkıyoruz. Kendimize kabul ettiklerimize de kapılar açıp, hayatımıza buyur ediyoruz. Eğer ki uygun değilse de hayatımızdan çıkarıp, kapıyı üzerine kapatıyoruz. Bendeki bu hislerle birlikte işte kapılara olan sevdam daha da arttı ve işte bu güzellikleri makineme kaydedip, toplamaya başladım ? Hepsi farklı yerlerde çekilen ama tabii ki genellikle Ege’de var olan birbirinden güzel ve benim için çok değerli olan karelerimi size sunmak istedim.

Alaçatı

Umarım sizin de hoşunuza gider ve ben gibi bu kapıların ardında yaşanan hayatları düşünüp, sorgulayıp mutlu olursunuz ?

Zaman ayırıp okuduğunuz için Teşekkürler Efem ????