Günümüzün Görsellik Takıntısı 

Veeee artık bu yazıyı yazma gereği duydum çünkü çok fazla görüyorum ki, hayatın sadece fiziksel görüntü olduğunu düşünüp takılan insanlar var. 

Evet bu gördüğünüz fotoğraf gerçek değil, bi arkadaşım sağ olsun ricamla yaptı. Ama son zamanlarda o kadar çok duyuyorum görüyorum ki; çoğu insan çevresinden ve insanların söylediklerine takılıp kendisini sevmiyor ya da sevemiyor 🙁 Bu çok ama çok üzücü. Çünkü hepimiz tek tip olursak ne anlamı kalacak ki ? Unutmayın özel ve güzel olmak farklılıklardan ibarettir. 

Hayatımdaki çoğu erkek hep beni elde etmek, benimle bişeyler yaşamak için var oldu ve halen var olup beklemedeler farkındayım. Çünkü onların gözünden bakınca; fiziği, boyu güzel birlikte olmalıyım. Hayatında olmalıyım düşüncesi kafalarında hakim çok net görüyorum. Babam yaşında insanların, evlilerin yaklaşımlarından, istemediğim halde zorla hayatımda olmak isteyenlerden hiç bahsetmeyeyim. Hepsi inanılmaz mide bulandırıcı ! 

Asıl söylemek istediğim nokta şu; karşınızdaki insan muhteşem güzellikte olsun, manken olsun ancak ‘akıl ve zeka’ yoksa kendisi HİÇ BİRŞEY’dir . Çünkü ancak anlık zevk alıp geçersiniz! İki kelime konuşmak isteseniz olmaz. Ama işte hayata bakış açısıyla ilgili bu durum. Sadece böyle yaşamak isteyenler de çok onlara sözüm yok. Sözüm daha dürüst ve doğal ilişkiler yaşamak isteyenlere. 

Kadınlar, kızlar siz siz olun. Kimseyi mutlu etmek için var olmayın bu hayatta. Kendi mutluluğunuz ve kendinizi sevdiğiniz için herşeyi yapın. Kilonuzdan mutluysanız öyle kalın. Ama sağlık sorununuz varsa mutlaka verin. Başkaları için yaşamayı bıraktığınız noktada mutlu olacaksınız ✌?

Haydi iyi mi geceler ?

Bir yanıt yazın